HRADY A ZÁMKY HISTORICKÁ MISTA CÍRKEVNÍ PAMÁTKY PAMÁTKY UNESCO HOME PAGE HOME PAGE 15 KRKONOŠE 14 SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO 13 STŘEDNÍ MORAVA 12 JIŽNÍ MORAVA 11 VYSOČINA 10 VÝCHODNÍ ČECHY 09 ČESKÝ RÁJ 08 ČESKÝ SEVER 07 SEVEROZÁPADNÍ ČECHY 06 ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ 05 PLZEŇSKO 04 ŠUMAVA 03 JIŽNÍ ČECHY 01 PRAHA 02 OKOLÍ PRAHY PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY KONGRESOVÁ TURISTIKA AKTIVNÍ DOVOLENÁ PŘÍRODA LÁZNĚ 14 SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO 13 STŘEDNÍ MORAVA 12 JIŽNÍ MORAVA 11 VYSOČINA 04 ŠUMAVA 03 JIŽNÍ ČECHY
Čtvrtek 13.08.2020
 

SEVERNÍ MORAVA A SLEZSKO
Vyhledávací centrum
Rejstřík regionu
Katalog KUDY Z NUDY
Databanka akcí
Dopravní přístupnost
Destinační management
Příroda a její ochrana
Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Památky a zajímavosti
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Kultura, zábava, sport
Kultura a zábava
Sport a relaxace
Zimní sporty
Aktivní dovolená
Folklor a tradice
Etnografický region
Etnografický subregion
Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Turistika a volný čas
Agroturistika
Pěší turistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Pohádkové regiony
Lázeňství
Lázeňská zařízení
Lázeňské domy a sanatoria
Kongresová turistika
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Ubytování a stravování
Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality

Zpěváček na vlnách Českého rozhlasu

Zpěváčci na 3 stanicích Českého rozhlasu

Pustíte si rádio a ono se vám ozve: Konopja, konopja ... Tentokrát nejde o boj za legalizaci marihuany, ale upoutávku na XIII. ročník Celostátní soutěže dětských zpěváků lidových písní ZPĚVÁČEK - VELKÉ LOSINY 2007, ve které zaznívá hlas vítězky loňského ročníku soutěže Petry Hrubošové. V těchto dnech je totiž na 3 stanicích Českého rozhlasu vysílán spot k připravované soutěži.

Český rozhlas je již po několik let jedním z hlavních partnerů Zpěváčka. Je partnerem velice významným a vůbec ne jen formálním. Posuďte sami.

Na propagaci soutěže, folkloru a také Folklorního sdružení České republiky byl zaměřen velice populární pořad "Tobogan", který byl odvysílán v sobotu 28. dubna v 11:05 hodin na Českém rozhlase 2 - Praha. Že jste si jej nestihli poslechnout? Nevadí.

Pokud máte počítač s reproduktorem, můžete si zadat adresu www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv a tam si jej vyhledat a poslechnout dodatečně.

Z Toboganu:

Český rozhlas Ostrava již téměř od počátku soutěže celou soutěž ozvučuje a zaznamenává. Záznamy jsou pak využívány ve vysílání a čas od času vydávány na CD ve spolupráci s Radioservisem, což je opět dceřiná společnost Českého rozhlasu.

Vloni se Českému rozhlasu podařilo obnovit legendární BROLN. Přestože jde o profesionální těleso, bude v letošním roce poprvé přímo ve Velkých Losinách doprovázet více než polovinu zpěváčků.

BROLN

S propagací Zpěváčka se můžete setkat také na dalších internetových stránkách Českého rozhlasu. Stačí, když si zadáte adresu www.rozhlas.cz/folklor, na které můžete poslouchat také lidovou muziku.

www.rozhlas.cz/folklor

S propagací Zpěváčka se v těchto dnech určitě setkáte také v pořadu "Putování za folklorem" ve vysílání Českého rozhlasu 2 - Praha. A pokud chcete znát vítěze a nemáte možnost do Velkých Losin přijet, pusťte si v neděli 13. května v 18 hodin zprávy Českého rozhlasu 2, kde bude zařazena také informace o Zlatém zpěváčkovi roku 2007.

Řeknete si asi: Folklorní sdružení musí být určitě bohatá organizace, když si může dovolit takto širokou propagaci v rozhlase. Kolik takové partnerství stojí? Prozradím vám sladké tajemství: vůbec nic. Celou tuto práci pro zpěváčky a pro folklor dělá Český rozhlas zdarma.

A tak aspoň smekám klobouk a volám do éteru: Haló, Český rozhlase, slyšíš nás? Děkujeme Ti.

Jiří Pokorný

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Zpěváčci
Zveřejněno 08.05.2007 v 17:10 hodin
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
ATUR ČR
Podmínky členství ATUR ČR
Aktuality
Turistické regiony ČR
Turistické oblasti ČR